Witaj na naszej stronie. UPRAWNIENIA ENERGETYCZNE E i D
EGZAMINY SZKOLENIA
 

  Menu główne
· Informacje Ogólne
· Aktualności
· Archiwum
· Władze Oddziału
· Koła
· Statut Stowarzyszenia
· Galeria FOTO
· Pomoc Koleżeńska
· Uprawnienia energetyczne
  E i D

· Linki
· Kontakt

  Informacje

Ustaw tę stronę jako Główną! Home Dodaj tę stronę do Ulubionych! Ulubione
   
  Aktualności
12.12.2019r.
Wycieczka do ekospalarni w Krakowie

W dniu 3 grudnia br członkowie naszego Oddziału SITPChem mieli okazję zwiedzić ekospalarnię odpadów w Krakowie. Wyjazd zorganizowany we współpracy z Oddziałem SITPChem/Kraków oraz Sekcją Inżynierii Produkcji do nowoczesnej spalarni odpadów w Krakowie był naprawdę atrakcyjny, mogliśmy nie tylko przejść tzw ścieżką edukacyjną ale i z bliska zaglądnąć w niedostępne na co dzień zakamarki instalacji i zobaczyć jak proces spalania i dalej oczyszczania spalin oraz zagospodarowania odpadów po spalaniu wygląda.

Zwiedzanie odbywało się w doborowym towarzystwie, oprowadzał nas Z-ca dyrektora J. Wróbel z KHK, towarzyszyli nam dziekan Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK prof. dr hab. inż. D. Bogdał, prodziekan dr hab. Z. Wzorek, dr inż. A.Nowak z zarządu Oddziału SITPChem Kraków, Sekretarz Generalny SITPChem S. Oczkowicz, prezes EmiPro W.Ćwiąkalski.

Po zwiedzeniu ekospalarni udaliśmy się na Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej gdzie zwiedziliśmy laboratoria wydziału oraz wysłuchali wykładu prezesa naszego oddziału dr inż. Adama Tarniowego.


Stanisława Dąbrowska