Witaj na naszej stronie.    

  Menu główne
· Informacje Ogólne
· Aktualności
· Archiwum
· Władze Oddziału
· Koła
· O nas w "Chemiku"
· Statut Stowarzyszenia
· Deklaracja członkowska
· Galeria FOTO
· Paliwa i Surowce
  Chemiczne w Oświęcimiu

· Pomoc Koleżeńska
· Uprawnienia Energetyczne
· Linki
· Kontakt
   
  Aktualności: marzec 2003
26.03.2003r.
Wizyta Prezesa Zarządu Głównego SITPChem

W dniu 25.03.2003r. odbyło się zebranie Zarządu Oddziału SITPChem w Oświęcimiu z udziałem Prezesa Zarządu Głównego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego - prof. Jacka Kijeńskiego.

Korzystając z okazji, że prof. Kijeński składał wizytę w Firmie Chemicznej Dwory SA Zarząd Oddziału zaprosił go do Klubu Technika na comiesięczne zebranie. Prof. Jacka Kijeńskiego powitał Prezes Zarządu Oddziału, kol. Adam Tarniowy, który przedstawił krótką informację nt. naszej działalności. Następnie odbyła się obszerna dyskusja nt. pracy Zarządu Głównego SITPChem, roli stowarzyszenia w życiu kraju, sytuacji przemysłu chemicznego, itp.

Prof. Kijeński zwiedził również pomieszczenia klubowe oraz zapoznał się z działalnością Klubu Technika oraz kawiarenki internetowej.


22.03.2003r.
Konkurs na najlepszą pracę dyplomową

Pod patronatem Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego Oddział Oświęcim w Powiatowym Zespole Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych organizowany jest Konkurs na najlepszą pracę dyplomową.


03.03.2003r.
Galeria PRYZMAT

Autor oraz GALERIA PRYZMAT serdecznie zapraszają na wystawę malarstwa ADAMA BLOKA z Krakowa. Wernisaż odbędzie się w czwartek, 6 marca 2003r. o godz. 1700 w Klubie Technika NOT Oświęcim, ul. J.Sobieskiego 10.