Witaj na naszej stronie.    

  Menu główne
· Informacje Ogólne
· Aktualności
· Archiwum
· Władze Oddziału
· Koła
· O nas w "Chemiku"
· Statut Stowarzyszenia
· Deklaracja członkowska
· Galeria FOTO
· Paliwa i Surowce
  Chemiczne w Oświęcimiu

· Pomoc Koleżeńska
· Uprawnienia Energetyczne
· Linki
· Kontakt
   
  Aktualności: Grudzień 2006
08.12.2006r.
Prezentacja firmy Plasma System S.A. - Klub Technika NOT - 4.12.2006r.

W dniu 04 grudnia 2006 roku w Klubie Technika NOT przy ul. Sobieskiego 10 w Oświęcimiu odbyła się prezentacja firmy PLASMA SYSTEM S.A. z Katowic. Prezentacja spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony przedstawicieli Firmy Chemicznej Dwory S.A. oraz Spółek z terenu Oświęcimia. Uczestników spotkania powitał Prezes Zarządu Oddziału SITPChem Oświęcim kol. Adam Tarniowy.
Spotkanie prowadzili V-ce Prezes Zarządu pan Tomasz Tłustochowicz oraz Dyrektor ds. Technicznych pan Ryszard Grzelka, którzy zapoznali uczestników z historią firmy oraz obecnym profilem działalności.
Firma PLASMA SYSTEM S.A. oferuje zaawansowane technologie w zakresie wytwarzania powłok metodami natrysku cieplnego z materiałów ceramicznych, węglikowych, metalicznych, kompozytowych na elementach maszyn i urządzeń narażonych na szybkie zużycie eksploatacyjne. PLASMA SYSTEM S.A. jako pierwsza firma w Polsce i jedna z nielicznych w Europie, uzyskały 'Certyfikat uznania technologii natryskiwania plazmowego wg ISO/DIS 15614-7'. Przedsięwzięcie finansowane było z funduszu Unii Europejskiej w ramach programu PHARE 2000 'Wstęp do jakości'.
Przedstawiony zakres działalności firmy PLASMA SYSTEM wywołał ożywioną dyskusję wśród uczestników prezentacji.

Tomasz Kapcia, SITPChem