Witaj na naszej stronie.    

  Menu główne
· Informacje Ogólne
· Aktualności
· Archiwum
· Władze Oddziału
· Koła
· O nas w "Chemiku"
· Statut Stowarzyszenia
· Deklaracja członkowska
· Galeria FOTO
· Paliwa i Surowce
  Chemiczne w Oświęcimiu

· Pomoc Koleżeńska
· Uprawnienia Energetyczne
· Linki
· Kontakt
   
  Aktualności: Maj 2011
11.05.2011r.
KOMUNIKAT11.05.2011r.
Dziesiąty Jubileuszowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Oświęcim SITPChem

W dniu 8 maja br. odbył się Dziesiąty Jubileuszowy Turniej Tenisa Stołowego. Organizacją turnieju,tak jak to miało miejsce od samego początku, zajął się kol. Ryszard Pikul - wiceprezes Zarządu Oddziału SITPChem. Pomagali mu koledzy z naszego stowarzyszenia oraz członkowie klubu UKS POLFIN Oświęcim. Jak przystało na jubileusz do turnieju tym razem zgłosiła się rekordowa liczba drużyn bo aż 20 (dwu lub trzy osobowych) – w sumie ok. 50-ciu zawodników.

Po uroczystym otwarciu turnieju przez Prezesa Oddziału SITPChem w Oświęcimiu Adama Tarniowego i wręczeniu pamiątkowych plakietek i statuetek: dla drużyny TELSIDD oraz uczestników – kol. Ryszarda Sarny, Ryszarda Pikula, Marka Mani, Sławka Tusińskiego oraz Jana Techmańskiego, którzy brali udział we wszystkich dotychczasowych edycjach turnieju rozpoczęła się emocjonująca rywalizacja drużynowa. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwał jak zwykle pan Ryszard Sarna – Wiceprezes UKS POLFIN Oświęcim.

Najlepszą drużyną okazała się tym razem drużyna z Zakładu Energetycznego ZEN Sp. z o.o. z Dąbrowy Górniczej (grająca w składzie: Wiktor Bilik i Zenon Machnik), drugie miejsce zajęła drużyna TELSID Polsko-Belgijska Spółka z o.o. z Gliwic (grająca w składzie: Tadeusz Teluk, Jakub Arbaszewski, Paweł Leszczyna oraz Wojciech Bartczak), trzecia natomiast była drużyna CHEMOSERVIS-DWORY S.A. z Oświęcimia (grająca w składzie: Krzysztof Korzec, Dominik Tokarz i Andrzej Ziobro).

Drużyny, które zajęły czołowe 3 miejsca otrzymały pamiątkowe puchary i medale. Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymały natomiast dyplomy, a wszyscy uczestnicy indywidualne pamiątki.

Nasza drużyna SITPChem występująca w składzie: Adam Tarniowy, Ryszard Pikul (grający tym razem – ze względu na bolesną kontuzję prawej – lewą ręką) oraz Kazimierz Drabek, zajęła ostatecznie siódme miejsce.

Kolejność drużyn oraz pełna lista uczestników poniżej.Obserwatorka turnieju Stanisława Dąbrowska