Witaj na naszej stronie.    

  Menu główne
· Informacje Ogólne
· Aktualności
· Archiwum
· Władze Oddziału
· Koła
· O nas w "Chemiku"
· Statut Stowarzyszenia
· Deklaracja członkowska
· Galeria FOTO
· Paliwa i Surowce
  Chemiczne w Oświęcimiu

· Pomoc Koleżeńska
· Uprawnienia Energetyczne
· Linki
· Kontakt
   
  Aktualności: Styczeń 2012
31.01.2012r.
KOMUNIKAT


Stanisława Dąbrowska

24.01.2012r.
Noworoczne spotkanie Zarządu Oddziału SITPChem

20.01.2012 r. w Klubie Technika SITPChem w Oświęcimiu przy ulicy Sobieskiego 10 odbyło się tradycyjne noworoczne spotkanie Zarządu Oddziału SITPChem, Komisji Rewizyjnej, Sądu Koleżeńskiego, Prezesów Kół, i przewodniczących komisji działających przy zarządzie oddziału. Honorowym gościem spotkania był Dyrektor ds Energetycznych w Synthos S.A. Pan Sławomir Czuchrij.
Zaproszonych gości przywitał Adam Tarniowy-Prezes Zarządu Oddziału SITPChem Oświęcim. Omówił krótko działalność Oddziału w minionym roku ilustrując ją zdjęciami i planszami. Rok 2011 był rokiem Marii Skłodowskiej-Curie, dlatego też nasz Oddział z okazji Dnia Chemika zorganizował wyjątkowo uroczyste seminarium na Zamku Piastowskim w Oświęcimiu. Poinformował też o najbliższych planach.

Nastepnie kol. Bogusław Brandys przedstawił prezentację spółki „Tamero”, wydzielonej z Synthos Kralupy, którą zarządza od 1 lipca ub roku.

W dalszej części spotkania dyskutowano o planach i zamierzeniach na najbliższy rok. Spotkanie upłynęło w miłej koleżeńskiej atmosferze.

Stanisława Dąbrowska