Witaj na naszej stronie.    

  Menu główne
· Informacje Ogólne
· Aktualności
· Archiwum
· Władze Oddziału
· Koła
· O nas w "Chemiku"
· Statut Stowarzyszenia
· Deklaracja członkowska
· Galeria FOTO
· Paliwa i Surowce
  Chemiczne w Oświęcimiu

· Pomoc Koleżeńska
· Uprawnienia Energetyczne
· Linki
· Kontakt
   
  Aktualności: Luty 2014
05.02.2014r.
Noworoczne spotkanie Zarządu Oddziału SITPChem

W dniu 29.01.2014r. w Klubie Technika SITPChem w Oświęcimiu przy ul. Sobieskiego 10 odbyło się tradycyjne noworoczne spotkanie Zarządu Oddziału SITPChem, Komisji Rewizyjnej, Sądu Koleżeńskiego, Prezesów Kół, i przewodniczących komisji działających przy zarządzie oddziału. Tym razem spotkanie miało charakter roboczy bez zaproszonych gości.

Na wstępie przywitał wszystkich Adam Tarniowy-Prezes Zarządu Oddziału SITPChem Oświęcim i zlożył serdeczne życzenia noworoczne. Następnie odbyło się wręczenie legitymacji członkowskich nowo-przyjętym w 2013 roku członkom SITPChem: kol. D. Wierzbickiej i kol. J. Janarek. Dalej prezes omówił krótko działalność Oddziału w minionym roku i przedstwaił plan dzialania na najbliższe pół roku.

W tym roku czeka nas Walny Zjazd Oddziału, który poprzedzą Walne zeberania kół - powinny odbyć się do końca kwietnia br. Walny Zjazd Oddziału przewidziany jest na przełomie maja i czerwca.

W dalszej części spotkania dyskutowano o planach i zamierzeniach na najbliższy rok i kol. Andrzej Sarach zaprezentował filmy i zdjęcia z jaskiń. Spotkanie upłynęło w miłej koleżeńskiej atmosferze.

Stanisława Dąbrowska