Witaj na naszej stronie.    

  Menu główne
· Informacje Ogólne
· Aktualności
· Archiwum
· Władze Oddziału
· Koła
· O nas w "Chemiku"
· Statut Stowarzyszenia
· Deklaracja członkowska
· Galeria FOTO
· Paliwa i Surowce
  Chemiczne w Oświęcimiu

· Pomoc Koleżeńska
· Uprawnienia Energetyczne
· Linki
· Kontakt
   
  Aktualności: Lipiec 2016
12.07.2016r.
Godzina 9-ta do sali sportowej w tutejszej szkole zbierają się uczestnicy
11 dorocznego
Turnieju Tenisa Stołowego

Do udziału w tej imprezie, organizowanej przez entuzjastów ping-ponga z Tamero i Syntos Kralupy zgłosiło się ponad 20 zawodników , w tej liczbie członkowie drużyny SITPChem Oddział Oświęcim reprezentujący również Energetykę Dwory (Synthos Dwory Oświęcim) .
Turniej rozgrywany jest po wstępnych eliminacjach w Turnieju głównym (12 zawodników) oraz w Turnieju pocieszenia („Utechy”). Na zakończenie imprezy rozegrano dodatkowy Turniej Deblowy.

Po zaciętych walkach (także „bratobójczych”) , po prawie 8 godzinach bojów, nastąpiło rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników, w tej świetnie zorganizowanej imprezie.
W Turnieju Głównym zwyciężyli:

1. Krzysztof Wójcik

2. Jirka Nedoma

3. Ryszard Moskała

Tak więc na pudle stanęło dwóch reprezentantów naszej drużyny a trzech dalszych znalazło się w dwunastce zajmując miejsca od 6 do 12 (Pikul Ryszard, Drabek Kazimierz oraz Marek Mania).

W Turnieju „UTECHY” trzecie miejsce zajął szósty uczestnik wyjazdu na czeski turniej , Andrzej Haliński , dając nam kolejne „pudło”

W kończącym 11 Doroczny TURNIEJ TENISA SOŁOWEGO pucharowa rozgrywka deblistów przyniosła kolejne wysokie miejsca naszym reprezentantom:

1. Josef Holan ; Jirka Nedoma

2. Ryszard Pikul ; Krzysztof Wójcik

3. Marek Mania ; Ryszard Moskała

I na tym kończy się moja krótka notka i choć czasie gier wylano znacznie więcej potu oraz wykazano się determinacją i nieustępliwą walką i każdą piłeczkę.

Niewątpliwy sukces naszej drużyny to pięć miejsc na podium oraz pięciu w finałowej dwunastce.

Za rok będziemy bronić tych osiągnięć choć nie będzie to łatwe. Do pracy ! i do zobaczenia na kolejnych Turniejach w Kralupach i w Oświęcimiu.


Stanisława Dąbrowska

01.07.2016r.
KOMUNIKAT

Stanisława Dąbrowska