Witaj na naszej stronie. UPRAWNIENIA ENERGETYCZNE E i D
EGZAMINY SZKOLENIA
 

  Menu główne
· Informacje Ogólne
· Aktualności
· Archiwum
· Władze Oddziału
· Koła
· Statut Stowarzyszenia
· Galeria FOTO
· Pomoc Koleżeńska
· Uprawnienia energetyczne
  E i D

· Linki
· Kontakt

  Informacje

Ustaw tę stronę jako Główną! Home Dodaj tę stronę do Ulubionych! Ulubione
   
  Aktualności: Luty 2017
13.02.2017r.
Noworoczne spotkanie Zarządu Oddziału SITPChem

W dniu 26.01.2017r. odbyło się tradycyjne noworoczne spotkanie Zarządu Oddziału SITPChem, Komisji Rewizyjnej, Sądu Koleżeńskiego, Prezesów Kół, i przewodniczących komisji działających przy Zarządzie Oddziału. Spotkanie odbyło się w Hotelu Olimpijskim ponieważ Oddział nasz nie posiada już Klubu Technika.

Na wstępie Adam Tarniowy-Prezes Zarządu Oddziału SITPChem Oświęcim przywitał wszystkich zebranych i zlożył serdeczne życzenia noworoczne.

Dalej prezes omówił działalność Oddziału w minionym roku przedstawiając po kolei wydzrzenia i imprezy zorganizowane przez Zarząd Oddziału samodzielnie lub we współpracy z innymi instytucjami.

Nastepnie prezes przedstawił plan dzialania na bieżący rok szczególnie na pierwsze półrocze, w którym dominować będą przygotowania do obchodów jubileuszu 70-lecia naszego oddziału. Centralne obchody przewidujemy 2 czerwca br. w OCK.

W tym roku będzie też jubileusz 90-lecia Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego obchody połączone z Nadzwyczajnym Walnym Zjazdem odbędą się 27 listopada w Domu Technika w Warszawie.

Spotkanie upłynęło w miłej koleżeńskiej atmosferze.

Stanisława Dąbrowska

13.02.2017r.
KOMUNIKAT

Stanisława Dąbrowska