Witaj na naszej stronie.    

  Menu główne
· Informacje Ogólne
· Aktualności
· Archiwum
· Władze Oddziału
· Koła
· O nas w "Chemiku"
· Statut Stowarzyszenia
· Deklaracja członkowska
· Galeria FOTO
· Paliwa i Surowce
  Chemiczne w Oświęcimiu

· Pomoc Koleżeńska
· Uprawnienia Energetyczne
· Linki
· Kontakt
   
  Aktualności: Październik 2017
17.10.2017r.
KOMUNIKAT

Serdecznie zapraszam do udziału w organizowanym przez nasze stowarzyszenie już po raz dwudziesty trzeci, amatorskim, drużynowym turnieju tenisa stołowego.

Tegoroczny turniej uświetni obchody 70-lecia powstania Oddziału Oświęcim SITPChem.

Termin zawodów: 5 listopada br.

Zaproszenie oraz komplet dokumentów związanych z ewentualnym zgłoszeniem drużyny do udziału w ww. turnieju u prezesów kół.

Ryszard Pikul

10.10.2017r.
KOMUNIKAT

W ramach promocji aktywności fizycznej Zarząd Oddziału SITPChem. zaprasza członków na kręgielnię w Oświęcimiu. Terminy gier : poniedziałki w godz. 18.00 – 20.00 (2 tory)

1. 30.10.2017
2. 06.11.2017
3. 13.11.2017
4. 20.11.2017

Na torze może zagrać max. 5 osób. Symboliczna odpłatność za 1 godz. grania wynosi 10 zł/tor

Koordynacją terminów, odpłatnością oraz dystrybucją karnetów zajmuje się:

Ireneusz Góralczyk email: irek.g@autograf.pl Tel. 511-872-183

Na kręgielni, podczas gry, obowiązuje obuwie zastępcze (dostępne specjalne buty do kręgli, dopuszczalne swoje, sportowe obuwie zastępcze).

Na terenie kręgielni znajduje się bar (napoje, alkohol, przekąski, itp.). Obowiązuje absolutny zakaz spożywania przyniesionego z zewnątrz jedzenia i picia.

Kręgielnia Kula Hula Oświęcim ul. Zaborska 74

Stanisława Dąbrowska

01.10.2017r.
Udany wyjazd

Wyjazd w dniu 30 września br do Gliwic i Tarnowskich Gór możemy zaliczyć do udanych. Pogoda dopisała. Z wielką przyjemnością zwiedziliśmy muzeum radiostacji w Gliwicach, a następnie sztolnię Czarny Pstrąg i zabytkową kopalnię w Tarnowskich Górach. Przewodnicy we wszystkich tych miejsach bardzo ciekawie opowiadali historie związane z tymi miejscami jak również i filmy, które mogliśmy oglądnąć przekazywały wiele informacji nie wszystkim nam znanych. Wycieczkę do Tarnowskich Gór zorganizowaliśmy już po raz drugi, poprzednio byliśmy tam w 2004 r., ale ponieważ od tego czasu mamy wielu nowych członków postanowiliśmy powtórzyć wyjazd. I trzeba przyznać, że od tego czasu trochę się zmieniło, zwłaszcza w zabytkowej kopalini rud srebra i ołowiu, rozbudowana została część muzealna i doposażona w materiały multimedialne.

W wycieczce wzięło udział 30 osób i wszyscy byli zadowoleni.Stanisława Dąbrowska