Witaj na naszej stronie. UPRAWNIENIA ENERGETYCZNE E i D
EGZAMINY SZKOLENIA
 

  Menu główne
· Informacje Ogólne
· Aktualności
· Archiwum
· Władze Oddziału
· Koła
· Statut Stowarzyszenia
· Galeria FOTO
· Pomoc Koleżeńska
· Uprawnienia energetyczne
  E i D

· Linki
· Kontakt

  Informacje

Ustaw tę stronę jako Główną! Home Dodaj tę stronę do Ulubionych! Ulubione
   
  Aktualności: Listopad 2017
27.11.2017r.
KOMUNIKAT

Stanisława Dąbrowska

27.11.2017r.
KOMUNIKAT

Stanisława Dąbrowska

21.11.2017r.
KOMUNIKAT

Stanisława Dąbrowska

14.11.2017r.
KOMUNIKAT

W dniu 5 listopada br. odbył się Dwudziesty Trzeci Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego zorganizowany przez nasze Stowarzyszenie.

W turnieju uczestniczyło 18-cie drużyn, które po rozegraniu gier eliminacyjnych zostało podzielonych na dwie grupy. Pierwsze osiem drużyn grało następnie w grupie A, a pozostałe drużyny w grupie B.

Ostateczne wyniki:

Grupa A pierwsze trzy miejsca zajęły drużyny:

Miejsce

Nazwa firmy / drużyny

Skład drużyny:

1.

SITPChem Oddział Oświęcim

Krzysztof Wójcik

Ryszard Moskała

2.

TAMERO INVEST s.r.o.

Josef Holan

Jiří Nedoma

Petr Týc

3.

Wydział Energetyczny

Ryszard Pikul

Marek Mania

Mieczysław Brożek

Mieczysław Jeweczko

Pozostałe drużyny grające w grupie A:

Miejsce

Nazwa firmy / drużyny

Skład drużyny:

4.

KS LEGIA Łęki

Grzegorz Gasidło

Krzysztof Miczołek

Tomasz Gasidło

5.

VICTORIA Stara Wieś

Rafał Merta

Krzysztof Orlicki

6.

EURODOM Sp. z o.o.

Piotr Tatrocki

Ryszard Sarna

7.

TAURON Dystrybucja SA Oddział B.B_01

Marek Stępniewski

Tadeusz Płosa

8.

PEGAZ

Jerzy Tokarski

Zbigniew Banasik

Grupa B pierwsze trzy miejsca zajęły drużyny:

Miejsce

Nazwa firmy / drużyny

Skład drużyny:

1.

DINOZAURY

Aleksander Poliakow

Jan Jurzak

2.

TAURON Dystrybucja SA Oddział B.B_02

Piotr Żyrek

Janusz Paluch

3.

SYNTHOS Kralupy a.s.

Ondřej Točik

Mariusz Duraj

Pozostałe drużyny grające w grupie B:

Miejsce

Nazwa firmy / drużyny

Skład drużyny:

4.

ENERGY Oświęcim

Dominik Tokarz

Witold Wróbel

Mirosław Wądrzyk

5.

SENIORZY

Kazimierz Pilszyk

Piotr Drabek

6.

ŻUBRY

Jacek Bodziony

Jan Gąsiorek

7.

SD7_Dyspozycja Mocy

Ireneusz Góralczyk

Witold Różycki

8.

ETAK Sp. z o.o._02

Monika Sordyl

Tomasz Sordyl

9.

ETAK Sp. z o.o._01

Dariusz Guzdek

Jan Sordyl

10.

PERFAND LED

Marek Cygoń

Mirosław Miszczak

Serdecznie dziękuję za udział w turnieju (tym, co w nim grali …) i zapraszam na następny, być może już na wiosnę.


Ryszard Pikul
Wiceprezes Zarządu Oddziału Oświęcim SITPChem
Dyrektor Turnieju