Witaj na naszej stronie. UPRAWNIENIA ENERGETYCZNE E i D
EGZAMINY SZKOLENIA
 

  Menu główne
· Informacje Ogólne
· Aktualności
· Archiwum
· Władze Oddziału
· Koła
· Statut Stowarzyszenia
· Galeria FOTO
· Pomoc Koleżeńska
· Uprawnienia energetyczne
  E i D

· Linki
· Kontakt

  Informacje

Ustaw tę stronę jako Główną! Home Dodaj tę stronę do Ulubionych! Ulubione
   
  Aktualności: Maj 2018
29.05.2018r.
KOMUNIKAT

Stanisława Dąbrowska

04.05.2018r.
KOMUNIKAT

Stanisława Dąbrowska

03.05.2018r.
XXIV Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 15 kwietnia br. odbył się Dwudziesty Czwarty Drużynowy Turnieje Tenisa Stołowego zorganizowany przez nasze stowarzyszenie.

W turnieju uczestniczyło ostatecznie 11-cie drużyn, które po rozegraniu gier eliminacyjnych zostały podzielone na dwie grupy. Pierwsze sześć drużyn grało następnie w grupie A, a pozostałe pięć w grupie B.

Poniżej ostateczne wyniki:

Grupa A - ostateczna kolejność drużyn:

Miejsce

Nazwa firmy / drużyny

Skład drużyny:

1.

KS LEGIA Łęki

Grzegorz Gasidło

Krzysztof Miczołek

Natalia Bienia

2.

SITPChem Oddział Oświęcim_01

Kazimierz Drabek

Krzysztof Wójcik

3.

TAMERO INVEST s.r.o.

Josef Holan

Jiří Nedoma

4.

ENERGY Oświęcim

Dominik Tokarz

Mirosław Wądrzyk

5.

Wydział Energetyczny

Marek Mania

Ryszard Pikul

Mieczysław Brożek

6.

SYNTHOS Kralupy a.s.

Ondřej Točik

Martin Polák

Grupa B - ostateczna kolejność drużyn:

Miejsce

Nazwa firmy / drużyny

Skład drużyny:

1.

SITPChem Oddział Oświęcim_02

Ryszard Moskała

Piotr Drabek

Jan Jurzak

2.

EURODOM Sp. z o.o.

Jan Techmański

Jarosław Walczyk

Jan Mitoraj

Tomasz Gasidło

3.

TAURON Dystrybucja SA Oddział B.B.

Marek Stępniewski

Tadeusz Płosa

4.

ŻUBRY

Jacek Bodziony

Mariusz Duraj

5.

SD7_Dyspozycja Mocy

Ireneusz Góralczyk

Witold Różycki

Andrzej Haliński

Serdecznie dziękuję za udział w turnieju (tym, co w nim grali …) i zapraszam na następny, być może na jesień … już XXV … .


Ryszard Pikul
Wiceprezes Zarządu Oddziału Oświęcim SITPChem
Dyrektor Turnieju